Bilgisayar Tamiri

Teknik Servisi olarak bilgisayarlarınızın yazılımsal ve donanımsal arızalarında hep sizin yanınızda olmak için varız. Bilgisayarlarınıza yerinde hizmet veriyor, gerekirse servisimize alıyoruz. Arızası hakkında bilgi vererek onayınız olursa tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Bilgisayar teknik servisi hizmetlerimiz arasında

Ana kart tamiri,
Ekran kartı tamiri,
format atma,
virüs temizleme,
modem kurulumu,
ağ kurulumu,
monitör tamiri
yazıcı tamiri
hizmetlerimizden sadece bir kaçıdır.

Uzman Ekibimiz ve teknisyenlerimiz sizlere her zaman en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Göktürk hem masaüstü hemde dizüstü (notebook) satışı yapmaktadır. Masaüstü bilgisayarlarınız istediğiniz parçalara göre en iyi şekilde toplanmaktadır. Firmalar üzerlerine kendi etiketlerini basarak marka adı altında satış yapmaktadır. Sizin bütçenize ve amacınıza en uygun parçaları bir araya getirerek amaçınıza uygun bilgisayarlar toplamaktayız.
Sizlere satış öncesi ve sonrası bilgisayar ve çevre birimleri, yazıcı, sarf malzeme açısından destek vermek için en ekonomik koşullarda hizmetinizdeyiz. Mouse, klavye, yazıcı, web cam, UPS(güç kaynağı), ses sistemleri, kulaklık, kart okuyucu, CD, DVD, Flash Disk ve daha birçok ürün çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz. Hangi ürünü seçmeniz konusunda satış ekibimiz sizleri en uygun ürüne yönlendirecektir.

Yerinde Bilgisayar Servisi

Bilgisayar arızalarında hızlı teknik servisimiz yerinize gelerek, bilgisayar ve çevre birimlerinde oluşan her türlü arızanın onarımını sağlar. Yerinde bilgisayar servis hizmeti, arızayı yerinde çözmeyi esas alır. Bilgisayarınızın sorununu öğrenir ve yerinde bakım onarım ve tamir işlemini gerçekleştirir.

Bilgisayar Tamir Onarım

Bilgisayar tamir onarım hizmetlerinde garantili olarak tüm sorunlarınızı bizlere ileterek en hızlı ve ekonomik çözümler üreterek Ankara’nın her bölgesinde ev ve iş yeri kullanıcılarına server, yapılandırma, format atma, tamir bakım onarım, virüs tarama, yazıcı, monitör lcd tamiri gibi alanlarda garantili hizmet sunar.

Laptop, Notebook Tamiri

Her marka laptop, notebook ve masaüstü bilgisayarlarınızın tamir ve onarım işlemlerinde garantisi bitmiş, kullanıcı hataları sonucunda oluşmuş arızalarında destek vermekteyiz. Anakart, chipset sorunları, ekran kırılma çatlamaları, sıvı su temasları gibi sorunları garantili olarak yapmaktayız.

WhatsApp Canlı Destek